Грозни сцени на първия учебен ден, хората втрещени от ромско юмручно право!

12359
2

В първия учебен ден масов бой на роми в Казанлък. Екшънът се разигра посред бял ден в центъра на града. Дали с любов, дали с надежда, или с Вяра в силата на юмручното право, тълпата от роми, която бе изпълнила центъра на града, си спретна масова демонстрация по ММА. На грозните сцени в празничния ден са станали свидетели десетки граждани. От кадри, направени от очевидци, се вижда, че участниците в мелето са млади хора. 

Те са ученици от съседни на Казанлък населени места, с. Копринка, с. Шейново и Мъглиж, които учат в школата в града, съобщава "Преств". Инцидентът станал след края на първия учебен ден. Причината за масовото меле, което втрещи казанлъчани, преминаващи през центъра на града, тръгнала от свада за момиче.



Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: