Горещо време в следващите 15 дни

3076

Юли ще започне с предимно слънчево време. В следобедните часове над източните и планинските райони ще се развива купеста облачност и на отделни места ще превали, главно в планините е възможно и да прегърми.

През следващите дни до средата на първото десетдневие ще е слънчево, температурите ще се повишат и отново ще e горещо, с максимални температури между 32° и 37°, малко по-ниски по Черноморието.

През периода 7-9 юли през страната ще преминат атмосферни смущения и въздушната маса ще се лабилизира. На места ще има краткотрайни валежи от дъжд с гръмотевици и временно усилване на вятъра. Възможни са и градушки. Температурите относително ще се понижат.

През повечето дни до средата на месеца ще преобладава слънчево време, с купеста облачност в следобедните часове. На отделни места в отделни дни ще има краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат по-високи от климатичните норми.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Експерт: Българските градове още се борят с базови дефицити, дока...
Хотелиер: Част от малките хотели могат да приключат сезона на нул...
Пазарът на пчелен мед в Европа и България е изправен пред сериозе...
Забрана за необосновани цени: Ново предложение в парламента
Президентът Йотова: 24 май не е носталгия, а бъдеще
Кола призрак се появи на магистрала "Тракия" от нищото


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).