Кадър от наш хранителен магазин предизвиква и в момента оживени дискусии във Фейсбук, видя Plovdiv24.bg. На снимката се вижда етикет на агнешки котлет с ребро, чиято цена е указана - 29.99 лева.
Гневните коментари в социалната мрежа не закъсняха, а огромната част от хората се обединяват около тезата, че става въпрос за спекула - не само в конкретния случай, а по принцип.
Част от мненията на хората:
- Не може изкупната цена да е 8.00 лева, а търговската 30.00лв.Чиста спекула! И всички си затварят очите за изкуствено надутите цени! Държавата и институциите са абдикирали!
- Не е нормална цената! Който иска да купува, никога няма да поощря спекулата!
- Вероятно дойде пак времето, когато имаше призив "За Бога, братя, не купувайте"
- Алчността няма граници! В другите държави по празници намаляват цените, за да почувства и бедният празника, а у нас това е повод още да вдигнат цените! Мошеници!







бат Рамбо1
на 19.04.2022 г.
Ама т'ва е вмирисана мърша, бе. Да си го ядат!
Сергей Пройчев
на 19.04.2022 г.
Ще си го завре в аналната клапичка това месо.И Лидл и Кауфланд и Биллапуснаха агнеико под 20лв.Този асо иска и по 50лв да плодава.Въплосът е кой ще купи.
локомотив пд
на 18.04.2022 г.
Затова не купувай .Купи там където ти харесва .Ако искат и 100 лв да напишат .
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!