Редовно заседание с шефовете на ГЕРБ провежда лидерът на партията Бойко Борисов.
Той иска да обсъди следващите ходове на партията, за да опитат успешно да съставят правителство, потвърдиха за "Фокус" от ГЕРБ.
Редовно заседание с шефовете на ГЕРБ провежда лидерът на партията Бойко Борисов.
Той иска да обсъди следващите ходове на партията, за да опитат успешно да съставят правителство, потвърдиха за "Фокус" от ГЕРБ.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!