ГЕРБ-СДС представят съвместната си управленска програма с ПП-ДБ, информират  от пресцентъра на ГЕРБ.

Представянето е днес, 3-ти май, от 12:00 часа, в зала "Изток" на Народното събрание.

Представители ще разяснят работата на двете коалиции върху програмата, около която те ще се обединят.