Заседание на Народното събрание очаквано няма да има, както още вчера стана ясно, предаде репортер на "Фокус".

И вторият опит за събиране на необходимия кворум не се увенча с положителен резултат.

Припомняме, че при първия опит за събиране на необходимия минимум за започване на на работата на парламента от ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ присъстваха само по един представител от група. Народните представители от ДПС пък изобщо не влязоха в зала.