Автобус пресича жп прелеза на ул. "Щросмайер" (ул. "Кукуш") в София при спуснати бариери. За това сигнализира зрител на Нова тв в рубриката "Моята новина".

"Автобусът излезе от паркинг и нямаше други пътници освен шофьора, но въпреки всичко нарушението е факт. В този случай шофьорът си спести около 30 секунди, изпреварвайки 5-6 автомобила", описва в писмото си Александров.