Ето го автомобила, в който се е самоубил бившият мъж на 45-годишната Стела 

5341
1

"Фокус" разполага с първи кадри на автомобила, в който бе намерен мъртъв мъжът на убитата 45-годишна Стела. 

Припомняме, че в петък вечер жена на 45 години е убита в центъра на София, а по-късно бе открит и самопрострелял се мъж, който е извършителят на убийството. Двамата живеели на семейни начала, а убийството е извършено с огнестрелно оръжие. 

Стела е била подлагана на постоянен тормоз от страна на съпруга си. Бил е бивш боксьор и се е занимавал с точене на карти, криминално проявен, коментираха близки на семейството. 

Жената много пъти е подавала сигнали срещу него. Били са разделени от дълго време.

Мъжът се самоуби в луксозна "Тесла" със заглушител и без капка кръв по разказ на журналистът Григор Лилов.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: