Двама млади мъже загинаха при пътен инцидент в Разградско снощи. От полицията потвърдиха за катастрофата.

Инцидентът е станал около 20 часа в участъка между селата Побит камък и Дянково.

Автомобил "Ауди А8" се е блъснал в дърво и го е отсякъл. На място са загинали двама младежи от село Веселец. Третият човек, който е бил в колата, е в болница



Източник: Дарик