Доживотен затвор без право на замяна за убиеца от Сотиря

6975

Най-тежката присъда - доживотен затвор без право на замяна, получи обвиненият в убийството на 6-годишното момиченце от село Сотиря, съобщава bTV.

Зверското престъпление бе извършено на 15 август миналата година, близо до дома на детето. 21-годишният Мартин Трифонов беше признат за виновен в три тежки престъпления - убийство по особено жесток начин, блудство и опит за изнасилване на детето.

Според съда деянието е извършено по особено жесток и мъчителен начин и въпреки самопризнанията на убиеца, му наложи най-тежката присъда. В съдебната зала обвиняемият запази пълно мълчание, като отказа право на последна дума. В 15-дневен срок защитата му може да обжалва наказанието.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Тежка катастрофа с БМВ отне живота на непълнолетно момче
Боби Борисов показа с какви космически цени в Созопол гонят бълга...
Истинско лято на днешния 21 юни
Българи за километричните опашки: Гърците не са виновни!
Няма хора по Черноморието ли? По-добре вижте това!
Борисов в Раковски: Радев заслужава да бъде поздравен


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).