Десет души влязоха в болница за последното денонощие след усложнения от COVID-19 

31765

34 са новите случаи на коронавирус у нас. Направени са 1 704 теста. Това показват данните на Единния информационен портал.

Няма починали, но има и 15 излекувани.

В болници за лечение остават 199 пациенти. От тях 34 са в интензивни отделения. 10 са новоприетите пациенти.

През последните 24 часа са поставени 4 ваксини.

Разпределението по области на новооткритите случаи: Благоевград - 1; Бургас - 2; Варна - 5; Велико Търново - 0; Видин - 0; Враца - 0; Габрово - 1; Добрич - 0; Кърджали - 0; Кюстендил - 1; Ловеч - 2; Монтана - 2; Пазарджик - 2; Перник - 0; Плевен - 1; Пловдив - 3; Разград - 0; Русе - 0; Силистра - 0; Сливен - 0; Смолян - 0; София област - 1; София град - 8; Стара Загора - 4; Търговище - 0; Хасково - 0; Шумен - 0; Ямбол - 1 души.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: