Двама от младежите, които пострадаха при сбиването в Раднево, бяха изписани от болница тази сутрин.

Саморазправата между тях и ромска фамилия предизвика бурни протести и сблъсъци с полицията в града.

Двамата вече са в добро състояние и планират довечера да се включат в поредната проява на недоволство в града. Третият все още остава в болница.



Източник: Нова тв