Жена на около 80 години е паднала от терасата на дома си в Сливен, предаде "Фокус". 
Инцидентът е станал тази вечер около 18.00 часа. Жената е живеела в бл. 10 в квартал "Сини камъни" заедно с дъщеря си. Паднала е от третия етаж. 
Възрастната жена е откарана жива в болницата. На място има екипи на полицията, които ще разследват причините за инцидента. 
Предстои да се уточни дали жената сама е скочила или е било нещастен случай. От полицията потвърдиха за случая, но отказаха подробности.