Две рокади настъпиха в школата на "Ботев" Пловдив, съобщиха от пресслужбата на клуба. За две от "жълто-черните" формации вече ще се грижат Иван Кочев и Румен Байрев. Досега двамата бяха част от школата на "Марица", но от следващата седмица започват работа с талантите на "Ботев".
Иван Кочев поема отбора в Елитната юношеска група до 17 години, който досега бе воден от Иван Михайлов. Бащата на братята Байреви наследява Пандо Политов начело на родените през 1998 г. деца. Двете треньорски промени в школата бяха извършени по решение на УС на "Ботев" Пловдив.












Ботев-Пловдив
на 15.01.2011 г.
Е защо ни трябва да вземаме боклук като И. Кочев обратно при нас!? Нито беше футболист, нито пък има някакви човешки качества за това. Лично го познавам от времето, когато играеше със солидни връзки в Ботев и съответно беше най-слабият в отбора.
Rezon
на 14.01.2011 г.
Чудесна новина! Двама големи ботевисти се върнаха в родното гнездо! Не знам какво е станало в "Марица" с Иван Кочев, но винаги е добре дошъл! Особено се радвам за Румен Байрев - доста време беше без работа и едва свързваше двата края! И той беше треньор в "Марица" за когото с големи благодарности си спомни Рангел Абушев на рождения си ден миналата година. Изглежда собственикът на "Марица" Ронго и Фиданов не понасят ботевистите. Сега вече "Марица" реално стават фарм клуб на Лаута. Но няма да е задълго. Защото "Кършияка" и "Марица" са вечни! А Ронговците ще си отидат като безславна част от историята на "Марица".
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!