Както Plovdiv24.bg ви информира още вчера, Окръжният съд в Пловдив взе мярка за неотклонение "задържане под стража" по отношение на Асен Гюрганчев. Какво каза прокурорът Атанас Янков пред журналисти, преди съдът да обяви решението си?
"Предвиденото наказание е до 15 години лишаване от свобода. Според него се е уплашил и затова е избягал. Досега Гюрганчев не е имал други нарушения, също така няма данни в колата да е имало друго лице".
Чуйте в прикаченото видео цялото изказване на прокурора.
Прокурор обясни какво го очаква младежа, убил жена на зебра в Пловдив
© Plovdiv24.bg








Румен Янев 1
на 20.04.2017 г.
За мен най-голямото престъпление на този мъж, е че е избягал съвсем хладнокръвно , въпреки. Ако беше спрял , ако се беше опитал да помогне ситуацията за него , щеше да е съвсем различна. Тук трябва да обвиняваме не само родители , а също и органите издаващи шофьорски книжки .. никъде в тези курсове не се учи за морал , толерантност на пътя и поведение. Що се отнася до скоростта на движение, 50 км е много висока скорост , взета и в предвид масата на автомобила това е убийствено.
Александров Вангел
на 19.04.2017 г.
55г. Да му дадът са малко
Stoyka Aristi
на 19.04.2017 г.
Вие си противоречите. Журналистите излишно е да пишете през цялото време. Свидетели казват че е карал 50-60 км и жената извеснъж е изкочила. Ако е така шофъора няма как да е виновен. АКО. Да се провери има американските и начин. Стига вече сте драскали.
Локомотив Пловдивския Любимец
на 19.04.2017 г.
Това е убийство по непредпазливост,не онзи дето убил 3 ма човека пиян надрусан и го осъдиха 3 години!
Mariel Dimitrova
на 19.04.2017 г.
Нормално е да се уплаши. Това е дете на 18 години. На ръст е голям, но е дете! Освен това в тъмното и ако дрехите на жената са тъмни, то няма как да я види. Шофьор на 2 месеца не може да реагира правилно в тази ситуация. Не обвинявайте! Аз не оправдавам никого.
Борислав Николов 3
на 19.04.2017 г.
При този Янков. Не минава тоти е богат.
Sevgin Suleymanov
на 19.04.2017 г.
Зависи , колко е богат баща му , толкова ще стои в затвора ;) ..
Milen Bogunski 1
на 19.04.2017 г.
Може да се е уплашил защото е бил пиян или дрогиран :) Затова ако направите няква беля - плашете се и бягайте - след ден - два - ако ви намерят - само могат да гадаят :)
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!