За поредна диващина в един от комплексите "Оазис" научи Plovdiv24.bg. Разследване са стартирали униформени служители на Първо РУ по сигнал за увредени пет моторни превозни средства, паркирани на ул. "Братя Шкорпил“. В неделя сутринта било установено, че "Пежо“, "Рено“, "Мерцедес“, "Фиат“ и "Шкода“ са със спукани предни и задни леви гуми. Припомняме, че по-рано днес ви информирахме за други четири посегателства над леки автомобили в "Тракия".
Пак диващина в един от "Оазис"-ите, петима бяха много неприятно изненадани!
© Plovdiv24.bg






