"Разчитам в Пловдив да видя стари приятели и да открия много нови", каза при първото си идване в Пловдив от старта на предизборната кампания лидерът на "Движение България на гражданите" Меглена Кунева, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Тя, водачът на листата на ДБГ в Пловдив Калин Томов и вторият в бюлетина №33 - Димитър Шишков гарантираха, че основно ще се борят срещу бедността и мизерията на българския народ.
Летище "Пловдив" да стане работещо, по-голям брой детски заведения, саниране на жилища и край на корупцията в града предлагат от партията за пловдивчани.
"Обикалям от град на град, без да правя разлика между голям и малък. Всеки човек е важен", каза още Меглена Кунева. След срещата си с журналисти и симпатизанти пред шатрата на "Движение България на гражданите" на пл. "Централен", обиколката й продължи в Цар Симеоновата градина, по Главната улица, Стария град и 6-те района на града.
Кунева в Пловдив: Всеки човек е важен, ще се борим срещу бедността
© Plovdiv24.bg








Славчо Иванов
на 19.04.2013 г.
Уж всеки човек й е важен на тая Кунева,а уж все й е тая за 2000то хиляди човека, които също така уж само са ламтяли за депутатски места.. За всички е ясно че е била любовница на Станишев , и затова само знае да плюе по ГЕРБ .. Да си яхне партийката и вън от България !!!
Deimos
на 19.04.2013 г.
Тази мастия защо не вземе да се самозапали !
Bombayaro
на 18.04.2013 г.
малко ли са ни тюфлеците в Пловдив, че и тази дойде .. Купуването и продаването на овце не е престъпление.
Puhchii Babyy
на 18.04.2013 г.
Стига сте лъгали хората!
aa
на 18.04.2013 г.
Вдигнаха шатрите, циркът е започнал...
Георги Апостолов
на 18.04.2013 г.
Пред изборният период ме отвращава! А тази Кунева два пъти повече.
g_marinov
на 18.04.2013 г.
Заради нея вдигнаха акциза на ракията. Правете си извода!
Антоан Русев
на 18.04.2013 г.
Лошото е, че гледам доста хора ще бутнат за нея. А тя не е нищо повече от поставено лице за отклоняване на гласове.
Tomo
на 18.04.2013 г.
Долна крадлива пачавра, ще учи сигурно бедните как се краде от народа един вид личен опит ще споделя!
Ignatov1912
на 18.04.2013 г.
Окраде България с Царя, а сега отново иска да лапа от баницата. Всеки си има глава на раменете. Мислете хора.
irriducibile
на 18.04.2013 г.
Комунистическата измет няма място във великия ни град.
Puhchii Babyy
на 18.04.2013 г.
да се маха тая
Нахален Жълтур
на 18.04.2013 г.
Приятели няма да откриеш в града на десните. Заминавай си, мършо!
pipi55
на 18.04.2013 г.
"Еничари ходят, мамо , от град на град!"
antonio careca
на 18.04.2013 г.
не така.. евтина си мила...
Минчо_БГ
на 18.04.2013 г.
Преди избори всеки човек е важен, даже циганите! А след това - кучета ги яли, даже циганите!
Cimbala
на 18.04.2013 г.
Не струваш мухло !
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!