Лудогорец с призив към феновете за мача с Локо, пусна билетите в продажба

3506
1

ФК Лудогорец пуска в продажба билетите за мача с Локомотив (Пд) от XXVIII кръг на efbet Лига, който ще се играе в събота (27 юни) от 21,00 ч. на "Хювефарма Арена". За двубоя с пловдивския тим ще се продават билети според последната заповед на Министерството на здравеопазването, която разрешава максимум по 1000 души в един сектор на стадиона при запълване на 50 процента от капацитета му.

В деня на мача касата на сектор "Гости" ще отвори в 19,00 ч. Цената на билетите за привържениците на Локомотив (Пд) е 8 лева, съобщиха от ръководството на шампионите.

ПФК Лудогорец напомня, че по време на мача на стадион "Хювефарма Арена" феновете трябва да сядат през една седалка,  за да се спази изискването за физическа дистанция. Родител с дете или по-голямо семейство може да седнат без ограничения.


Още по темата: Локо в Лига Европа, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (934)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).