ПФК Ботев: Юноши от 5 набора няма да бъдат освобождавани от клуба

5289

ПФК Ботев Пловдив продължава свободния прием на деца, родени през 2010, 2011, 2012 и 2013 година. Юноши от същите набори няма да бъдат освобождавани от клуба, като записаните деца ще продължат тренировките си в "жълто-черната“ школа.

От 1 юни се обявява свободен прием и за деца, родени през 2014 година. Записванията се осъществяват в административната сграда на базата в Коматево.

Свободният прием на деца ще бъде единствено за възрастите, които не играят Футбол11. Отборите, които се състезават в първенствата на Футбол11, ще бъдат със селектиран брой футболисти, уточниха от ръководството на ПФК Ботев.


Още по темата: ДЮШ на ПФК Ботев (Пд)
Всички новини по темата: (242)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).