В Таджикистан хвалят Меси от Лаута, цената му се е вдигнала

3267

Халфът на Локомотив (Пловдив) Парвиз Умарбаев е най-скъпият футболист на Таджикистан в момента, отбелязаха медиите в азиатската страна. 25-годишният техничар е познат в родината си с прозвището Таджикския Меси.

За справка се използва авторитетния немски сайт transfermarkt, според който цената на Умарбаев е скочила със 100 000 евро и в момента националът на Таджикистан се оценява на 600 000 евро.

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че Умарбаев бе привлечен в Локо от бившия вече треньор Илиан Илиев през сезон 2016/2017 и има вече на сметката си 110 мача със 7 гола за черно-белите.


Още по темата: Локо в Лига Европа, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (934)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).