Детският тим на Спартак направи 1:1 у дома с Левски

23:23 / 10.06.2009
2488
Детският тим на Спартак Пловдив, родени 1994 година, направи 1:1 с Левски София в четвъртфинален мач от републиканското по футбол, игран на стадион Тодор Диев. Момчетата на Митко Джоров играха организирано и изтърваха няколко добри положения и определено могат да съжаляват за равенството у дома. С фантастичен гол се отчете седмицата Венци Гюзелев в края на първото полувреме, който направи уникален рейд от центъра, финтирайки халф на "сините", след което счупи кръста на един от централните защитници на Левски и вкара от 10-ина метра срещу вратаря. Неприятен автогол обаче си заби в средата на втората част Мустафа. Резултатът остана такъв - 1:1 до края, и спартаклии ще имат тежката задача да отстранят Левски в София с победа или равенство от 2:2 нагоре. Срещата реванш е на 14 юни.