Димитър Тонев: За първи път играя в дербито, подведохме се по играта на Локомотив

4034

Младокът от Ботев Димитър Тонев изигра първото в кариерата си градско дерби при нулевото равенство срещу Локомотив. Нападателят влезе в игра в средата на първото полувреме, когато замени контузения Лазар Марин.

"За първи път играя в такова дерби. Чувството е невероятно да играеш пред такава публика. Атмосферата беше страхотна и съжалявам, че не победихме", започна коментара си за мача Димитър Тонев.

"Нашата игра е по-различна, но се подведохме по играта на съперника. Когато Тошко Неделев влезе, играта ни се промени. Невероятно е да играеш в Ботев, защото това е отборът, в който се дава най-много шанс на младите", допълни още младият нападател на "канарите".




Още по темата: Локо - Ботев, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (91)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).