Срив в системата за билети изнерви фенове на Ботев, продават се странни хартийки

4111
4

Проблем в системата на eventim изнерви днес сутринта доста привърженици на Ботев, които се бяха наредили на опашка за билети на базата в Коматево, научи Plovdiv24.bg. Служителката във фенмагазина не можеше да принтира билетите заради срив в системата и феновете трябваше да изчакат близо 40 минути, преди нещата да се оправят.

Впоследствие обаче се оказа, че се продават билети без датата и часа на дербито, както и без емблемите на двата клуба. 

Пред клубната база на Ботев веднага се оформи доста голяма опашка, тъй като желаещите да гледат градското дерби с Локомотив са много повече от капацитета на базата, който е около 2 800 зрители.


Още по темата: Локо - Ботев, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (91)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).