Марица в много лесна група за първия допълнителен турнир от НВЛ

2213

Марица (Пловдив) ще играе в зала "Багира" в Казанлък на първия допълнителен турнир от НВЛ. Маричанки са в Група А заедно с отборите на домакините от Казанлък Волей (Казанлък), Берое (Стара Загора) и Перун (Варна), който през този сезон домакинства в зала Багира в Казанлък.

Марица започва турнира на 12 декември срещу Перун (Варна) от 16:00 часа. На 13 декември шампионките играят срещу Берое (Стара Загора) отново от 16:00. В последната си среща маричанки ще се изправят срещу домакините от Казанлък Волей (Казанлък) на 14 декември от 18:30 часа.

Домакин на допълнителния турнир от Група Б, в която са отборите на Левски (София), Славия (София), Раковски (Димитровград) и ЦСКА (София) ще бъде зала Христо Ботев в София.


Още по темата: ВК Марица, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (147)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).