България загуби мача на двойки от ЮАР, засега изоставаме с 1:2

12:04 / 14.09.2019
1101
България отстъпва с 1-2 победи на и Южна Африка в мача от група II на зона Европа/Африка за Купа "Дейвис". В срещата по двойки Александър Донски и Александър Лазаров загубиха с 3-6, 2-6 от Равен Клаасен и Руан Рулофсе.

Домакините стигнаха първи до пробив за 4-3. Още в следващия гейм нашите момчета имаха три възможности за рибрейк, но не успяха да се възползват. Българите загубиха още веднъж подаването си за 3-6 в първия сет.

Във втората част южноафриканците пробиха за 3-1. След това нашите момчета допуснаха още един брейк за 2-6.

Двубоят ЮАР - България продължава днес със срещата между Димитър Кузманов и Лойд Харис. В мач номер 5 съперници са Александър Лазаров и Руан Рулофсе.