Локо, Ботев и Марица научават днес съперниците си за Купата на България

3108

Пловдивските отбори Локомотив, Ботев и Марица ще научат днес съперниците си в турнира за Купата на България по футбол. Това ще стане от 11.00 часа в Национална футболна база Бояна, където ще се тегли жребият за Втори предварителен кръг на Купа България. Също така ще бъде изтеглен и жребият за 1/16 финал на Купата на България, където ще се включат именно 14-те отбори от Първа лига и 2-та отбора, загубили баражите, съобщиха от БФС.

Plovdiv24.bg припомня, че носителят на ценния трофей за миналия сезон стана отборът на Локомотив Пловдив, който победи съгражданите си от Ботев с 1:0 в исторически финал, игран пред 21 000 зрители на националния стадион "Васил Левски". Единственото попадение вкара Ален Ожболт с феноменално изпълнение с пета в 73-ата минута.


Още по темата: Купа на България, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (214)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).