Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: Купа на България, сезон 2019/2020

Ботев (Пловдив) ще се изправи срещу третодивизионния Миньор (Перник) в 1/16-финалите за Купата на България. В среща от първия кръг на турнира перничани се наложиха с 1:0 като домакини на втородивизионния Струмска слава.

Двубоят между Ботев и Миньор (Перник) ще се играе на 25 септември от 16:00 часа. Победите...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 15
17:16 ч., 27.08.2019 г.
Спортно-техническата комисия към БФС приема предложената програма за втория предварителен кръг и 1/16-финалите в турнира за Купата на България. ... цялата новина

11:36 ч., 23.08.2019 г.
Пловдивските отбори Локомотив, Ботев и Марица научиха съперниците си в турнира за Купата на България по футбол. Това стана ясно от тегления днес... цялата новина

08:49 ч., 23.08.2019 г.
Пловдивските отбори Локомотив, Ботев и Марица ще научат днес съперниците си в турнира за Купата на България по футбол. Това ще стане от 11.00 ча... цялата новина

09:10 ч., 22.08.2019 г.
Марица продължава непред в турнира за Купата на България, след като постигна победа с 3:0 над Сокол (Марково) във финалния мач от областния етап... цялата новина

14:17 ч., 21.08.2019 г.
На 23 август от 11.00 часа в Национална футболна база Бояна ще се проведе жребият за Втори предварителен кръг на Купа България. Също така ще бъд... цялата новина

13:04 ч., 20.08.2019 г.
Марица приема Сокол (Марково) в последния мач от областния етап в турнира за Купата на България. Победителят ще е представи област Пловдив от ам... цялата новина

09:14 ч., 15.08.2019 г.
Отборът на Марица се класира за обласния финал в турнира за Купата на България. Това стана факт, след като кършиякалии обърнаха Борислав (Първом... цялата новина

13:03 ч., 08.08.2019 г.
Ето всички резултати и предстоящите мачове в следващите етапи на турнира за Купа на България в регион Пловдив:

Първи кръг... цялата новина

11:50 ч., 08.08.2019 г.
Ръководството на Спартак Пловдив изказа благодарност на всичките над 2000 привърженици на футбола, които гледаха от ... цялата новина

21:20 ч., 07.08.2019 г.
Марица спечели малкото дерби на Пловдив! Жълто-сините победиха съгражданите си от Спартак с 2:0 в мач от първия кръг в турнира за Купата на Бълг... цялата новина

13:14 ч., 06.08.2019 г.
Малкото дерби на Пловдив между отборите на Спартак и Марица ще бъде със свободен вход за зрителите, разбра Plovdiv24.bg. Двубоя... цялата новина

15:28 ч., 25.07.2019 г.
Днес в Зоналния съвет на БФС - Пловдив беше изтеглен жребият за областния етап в турнира за Купата на България. Както Plovdiv24.bg... цялата новина

11:46 ч., 25.07.2019 г.
Пловдивско дерби в първия кръг от турнира за Купата на България. Спартак ще се изправи срещу Марица на старта на турнира. Това отреди изтегления... цялата новина

12:01 ч., 24.07.2019 г.
Жребият за областния етап в надпреварата за Купата на България ще се тегли на 25 юли, четвъртък, от 11,00 часа в сградата на Зоналния съвет на Б... цялата новина