Стивън Петков игра само 10 минути при дебюта си за новия сезон

15:10 / 21.08.2019
6592
Бившият голмайстор на Ботев (Пд) Стивън Петков записа неуспешен дебют в португалската втора лига. Нападателят игра само 10 минути за своя Фейрензе при загубата с 1:2 като гост на Кова Пиедаде, провери Plovdiv24.bg.

Двубоят бе от втория кръг на новия сезон, като в първия мач Стивън Петков въобще не беше в групата на Фейрензе при победата с 2:0 над Вилафранкензе. Треньорът на Фейрензе пусна българина на терена в 81-ата минута, веднага след като домакините отбелязаха за 2:1.

Припомняме, че Петков има договор с Фейрензе до лятото на 2022 година. Той премина в клуба по средата на миналия сезон, но имаше лошия късмет отборът му да изпадне от елита.