Искането за управление на гребната база отложено за другия път

1435

Предложението на кмета Славчо Атанасов Пловдив да поиска безвъзмездното управление на гребната база от Министерския съвет чрез областния управител, бе отложено с пълно единодушие от съветниците за следващата сесия, предаде репортер на Ploviv24.bg.

Добро и полезно за града нарече предложението Дани Каназирева, но откри куп пропуски в документалното му оформяне, поради което било застрашено от връщане от страна на Тодор Петков. За да се избегне това, тя предложи то да бъде преведено в законосъобразен вид и едва тогава гласувано. Стадион "Пловдив" също да бъде включен към предложението пък поиска съветникът Николай Радев.

Всички общински съветници са на мнение, че предприетото действие е особено важно за развитието на спорта и инфраструктурата в града и трябва да се доведе до по-скорошен завършек. Предполага се, че то ще бъде гласувано, но следващия път.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!