Фенове на Ботев със специален бойкот - празна трибуна Изток

7423

На среща на феновете днес е било взето решение утре ултрас трибуната Изток на стадион Ботев да остане празна, съобщиха привържаници на тима специално за Plovdiv24.bg. Феновете предприемат тази мярка като пореден протест срещу президента на клуба Димитър Христолов. Припомняме, че днес символичната си подкрепа за исканията на феновете изказа и капитанът на "канарчетата" Илиян Гаров, който изрази днес становището на футболистите на Ботев, че желаят нормални условия за работа. Поради това феновете са се договорили да подкрепят футболистите, но от трубуните в страни от централната. Тарторите на фенфракциите призовават всички фенове да се включат в протеста и да не влизат на трибуна Изток утре.


Още по темата: Ботев - Сливен
Всички новини по темата: (4)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!