Пак наказаха Вутов, пропуска началото на новия сезон
Двама футболисти на Ботев (Пд) вече официално приключиха сезона, след като бяха наказани от дисциплинарната комисия към БФС. Нападателят Антонио Вутов дори ще отсъства в първия двубой от новия сезон, тъй като бе санкциониран с 2 мача и глоба от 200 лева.
Причина за това е жълтият картон, който Вутов получи във вчерашния двубой срещу Лудогорец в Коматево, завършил 2:0 за гостите.
Другият наказан от Ботев е Радослав Апостолов - Щайгата. Той пропуска последния двубой срещу ЦСКА-София на 24 май, като ще плати и глоба от 250 лева.