Ботев може да срещне Байерн, ПСВ и Рома в силен турнир

3433

Две формации от школата на Ботев (Пд) ще вземат участие в силния международен турнир Prvi Koraci. Надпреварата ще се проведе от 17 до 20 април в хърватския град Сплит, а "канарчетата" ще бъдат представени от наборите 2007 и 2009.

В турнира ще се включат множество отбори от цяла Европа, като в това число влизат европейски грандове като Байерн (Мюнхен), Ред Бул Залцбург и ПСВ Айндховен.

При набор 2007 "жълто-черните" са водачи на група F, където са още отборите на NS Medimurje и NK Rudar. Останалите лидери в групите са Байерн, Перуджа (Италия), Риека (Хърватия), Динамо Загреб (Хърватия), Ред Бул Залцбург, Хайдук Сплит (Хърватия) и ПСВ Айндховен.

При набор 2009 пловдивчани са водачи на група D, а в нея са още тимовете на HRNK Zmaj, NHK Sibenik и HSK Zrinjski Mostar. В останалите групи лидери са отборите на Рома, Домжале (Словения), НК Утрина (Хърватия), Хайдук (Сплит), SN Medimurje (Хърватия) и домакините от NK Adriatic.


Още по темата: ДЮШ на Ботев, сезон 2017/2018
Всички новини по темата: (314)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).