Вижте го! Виана напусна Южна Корея, но не в посока Пловдив

9237
1

Бившият голмайстор на Ботев (Пд) Фернандо Виана приключи окончателно със сегашния си клуб Сувон (Южна Корея). Нападателят, за когото се говореше, че има вероятност да се върне в Коматево, бе преотстъпен на бразилския Гуарани до 30 ноември 2019 година, научи Plovdiv24.bg.

Виана използва профила си в Инстаграм, за да се сбогува със Сувон.

"Благодаря на Сувон, феновете му и на корейците, че ме посрещнаха толкова добре миналия сезон! Пожелавам ви много успехи през 2019 година и кой знае, може да се видим отново в бъдеще! Защото сега е време за нова история! Довиждане, Южна Корея“, написа Фернандо Виана.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2018/2019
Всички новини по темата: (634)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!