Локо приключи за Купата след втора загуба от Септември

08:57 / 28.11.2018
2619
Oтборът на Локомотив (Пловдив) от набор 2003 отпадна на 1/4-финалите за Купата на БФС. "Черно-белите" отстъпиха с 1:3 на Септември и след 0:2 в първата среща напускат надпреварата. Реваншът се игра на изкуствения терен на Лаута, след като бе отложен предната седмица заради дъжда.

През първата част двата отбора почти не създадоха ситуации пред двете врати и се оттеглиха на почивка при 0:0. В началото на втората част удар на Антони Ташев мина над целта. Десет по-късно, след центриране от корнер, топката попадна в Борислав Ангелов, който стреля над напречната греда.

В 70-ата и 72-ата минута Септември стигна до два бързи гола за 0:2. Локомотив върна едно попадение в следващата си атака, а точен бе Антон Коспартов. Крайното 1:3 бе оформено в 77-ата минута на срещата.