Капитанът Гаров: Всички трябва да се обесим на гредата

5350

Капитанът на Ботев Пд Илиян Гаров бе много разстроен от загубата на „канарчетата" от Локо Сф с 0:4. Защитникът стисна зъби и пребори контузията си, за да излезе днес в мача, но нищо не успя да спаси отбора му от поредно поражение през пролетта. Ботев все още е без спечелена точка.

„В нас е вината, какво да кажа...Направо се излагаме. Няма какво да коментирам, това е срам. Трябва да се обесим на гредата всички," заяви Гаров. „Знаете, че е тягостна ситуацията, ама...не знам, не можем да намерим сили...Днес бяхме направо трагични...Нямам коментар!"

Източник: Gong.bg


Още по темата: Ботев - Локомотив София
Всички новини по темата: (9)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!