Гледайте женски футбол! Четири гола за 30 минути в мач на Пълдин!

12:35 / 05.11.2018
4611
Пловдивският ЖФК Пълдин завърши 2:2 като гост на Спортика в мач от 6-ия кръг на държавното първенство по футбол за жени, който се игра в Благоевград. И четирите попадения паднаха още до 28-ата минута на срещата.

На два пъти точна за пловдивчанки бе Александра Янева в 8-ата и 27-ата минути. Освен това пропуски пред противниковата врата направиха Кръстина Иванова и Михаела Арабаджиева.

Домакините от Спортика на два пъти бяха изоставащи в резултата, но възстановяваха равенството с голове в 14-ата и 28-ата минути.

С ремито момичетата на треньора Ангел Славов имат вече актив от 10 точки. С толкова са също отборите на ЛП Суперспорт и Спортика, но пловдивчанки имат и мач по-малко.

В следващия кръг ЖФК Пълдин приема Етър в събота от 13.00 часа на стадиона в село Труд.

Репортаж от мача между Спортика и Пълдин гледайте в прикаченото видео!

Този браузър не поддържа видео елемента.