Новият Даксон вкара 3 за Локо при разгром над Марек

22:33 / 04.11.2018
3601
Локомотив Пловдив разгроми Марек (Дупница) със 7:0 като гост в мач от поредния кръг на елитната група до 19 години. С хеттрик за черно-белите се отличи бразилецът Уирис Густаво.

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че "кариоката" бе привлечен на Лаута с помощта на Кузман Маринков и надеждите са той да се превърне в новия Даксон Да Силва в Локомотив.

Още през първата част "смърфовете" си осигуриха преднина от 3 гола, а през второто полувреме вкараха още 4 безответни попадения във вратата на домакините. Те пък се опитаха да компенсират слабото си представяне с груба игра, поради което през втората част останаха с човек по-малко, след като съдията декорира в червено техен играч.

Освен Уирис Густаво, другите попадения за Локо бяха дело на Октай Юсеин (2), Стоимен Тотков и Петър Шопов.