Пак глобиха Ботев заради обидни скандирания на феновете

4440
1

Ботев Пловдив отнесе поредната си глоба от Дисциплинарната комисия към БФС заради поведението на своите фенове. Този път санкцията е от мача срещу Ботев (Враца), който се игра на стадион "Огоста" в монтана.

Ето какво гласи решението на ДК:

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2018/2019/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив  с имуществена санкция в размер на 1000 лева.




Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2018/2019
Всички новини по темата: (634)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!