Дунав би шута на нападател преди мача с Локо

4005

Дунав се раздели днес с още един от футболистите си. Става въпрос за Глаусио Да Силва, който разтрогна договора си по взаимно съгласие. Нападателят пристигна при "драконите“ в началото на сезон 2018/2019 година. Той изигра 8 срещи с фланелката на Дунав.

Ръководството и спортно-техническия щаб на ФК "Дунав“ пожелават много успехи на Глаусио Да Силва в бъдещите му предизвикателства, се казва в официалното съобщение от клуба.


Още по темата: Купа на България, сезон 2018/2019
Всички новини по темата: (214)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!