Ето го първото решение на Самуилов като собственик на Ботев
Днес, 03.10.2018 г., се проведе първо заседание на новоизбрания от проведеното на 27.09.2018 г. Общо събрание на ПФК "Ботев", нов Съвет на директорите.
СД прие следните решения:
1. Избира за председател на СД г-н Георги Самуилов
2. Избира за зам.-председател г-н Петко Ангелов
3. Избира за изпълнителен директор г-н Иван Йотков
Предстои решенията да бъдат вписани в Търговския регистър.