Николай Киров получи здраво рамо преди днешния мач със Славия
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров получи здраво рамо преди днешния мач срещу Славия на националния стадион "Васил Левски". Специалистът се срещна със своя кум - Иван Петков, който го надъха за победа над "белите".
Това стана снощи. Тогава Белия за пръв път от месеци насам успя да се види с Иван Петков, който е селекционер на женския национален отбор по волейбол.
"Канарчетата" отседнаха в хотел в квартал "Студентски град" в столицата, а се оказа, че в съседство са настанени Петков и "лъвиците", които имат лагер преди Световното първенство в Япония, пише "Меридиан мач". Двамата си поговориха и си пожелаха взаимно успех. Естествено, треньорите взеха мерки, за да държат далеч състезателите си едни от други.