Отменен гол доведе до загуба на Локо в Благоевград

09:23 / 13.09.2018
2927
Локомотив (Пловдив) загуби гостуването си на Пирин (Благоевград) с 0:1 в мач от 5-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Черно-белите бяха по-активният отбор през първото полувреме. След две чисти положения пред вратата на Пирин, които не успяха да реализират, футболистите на Димитър Палазов стигнаха до гол, който обаче не бе зачетен от съдията на срещата, който видя засада.

През второто полувреме двата отбора показаха равностойна игра, но при една от редките си атаки, 15 минути преди края на срещата, Пирин отбеляза гол. До последния съдийски сигнал Локомотив не успя да застраши вратата на домакините и така мачът завърши в полза на Пирин.

В следващия кръг Локо приема ЦСКА-София в събота (15 септември) от 17:00 часа на Лаута.