Силно представяне на Ботев в турнира "Пандев къп"

3823

Юношите на Ботев (Пд) се представят по най-добрия начин на международния турнир "Пандев Къп". Надпреварата се провежда в Скопие и Струмица, като в нея участват общо 40 отбора от България, Хърватия, Сърбия, Румъния и Македония.

И в двете възрастови групи, в които "канарчетата" участват, ботевистите успяха да се класират за полуфиналите. Това са наборите 2004 и 2005, които до момента имат пълен актив в изиграните мачове.

При двата набора "жълто-черните" записаха по три победи в трите си мача и преодоляха груповата фаза, достигайки до директните елиминации. При набор 2004 момчетата на Георги Онов ще се изправят срещу Национал на полуфиналите, като мачът е в петъчния ден.

Отново утре с година по-малките ботевисти ще изиграят своя полуфинал, като съперникът в него ще стане ясен по-късно днес. В последния си мач от групата водените от Румен Байрев пловдивчани победиха с 2:1 домакините от Академия Пандев.


Още по темата: ДЮШ на Ботев, сезон 2017/2018
Всички новини по темата: (314)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).