Акрапович: Нямахме време да се сработим, след почивката играхме слабо

4485
6

Треньорът на Локомотив Бруно Акрапович не остана доволен от играта на своите възпитаници при загубата от ЦСКА-София.

Ето какво каза босненският специалист след края на мача на стадион "Българска армия":

През първото полувреме контролирахме играта и имахме шансове. След паузата не знаехме как да спрем техните играчи. Не играхме добре както през първото полувреме. Слабо се представихме. Днес няколко състезатели бяха на непривични позиции. Част от футболистите останаха в Пловдив. Нямахме много време да се сработим. Новите трябва бързо да свикнат с изискванията. Ще работим много, за да израстнем. Засега не се очертава да вземем нов футболист. Ако имаме възможност обаче ще подсилим редиците си. Целта пред Локомотив е да играе нападателен футбол",




Още по темата: ЦСКА-София - Локо, сезон 2018/2019
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).