Фенклубът на Локо: Черно-бели братя, новият сезон чука на вратата!

3173
3

Фенклуб Локомотив Пловдив излезе с официално обръщение към всички "черно-бели" привърженици преди старта на сезона в Първа лига.

Plovdiv24.bg публикува текста от Лаута без редакторска намеса:

Черно-бели братя,

Новият сезон чука на вратата! Идва отново времето на запомнящите се пътувания на черно-бялата торсида. Записването за похода за първия мач през новия сезон с Цска-София в неделя, 22 юли от 20.45 ч., на стадион "Българска армия“, тече с пълна сила.

Нека покажем на България поредното запомнящо се гостуване на Пловдивския любимец!!

Можете да се запишете в заведението на входа на комплекса до петък включително. Цената на екскурзията е 12 лв., а за членове на фенклуба – 8 лв.

Часът и мястото на тръгване ще бъдат обявени допълнително.

Подкрепи отбора на Пловдив!


Още по темата: ЦСКА-София - Локо, сезон 2018/2019
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).