Канадецът и синът на Ванко 1 бележат при разгром на Локо

12:17 / 08.05.2018
4623
Локомотив Пловдив разгроми Нефтохимик (Бургас) с 6:1 на Лаута в мач от поредния кръг на Елитната група до 19 години.

Още в 10-та минута Локомотив поведе в резултата за 1:0 чрез Октай Юсеин. Последваха няколко опасни удара по посока вратата на "шейховете" на Петър Шопов, Архан Исуф и Петър Главчев.

През втората част "черно-белите" се развихриха и вкараха цели пет попадения. Първо Димитър Законов покачи на 2:0 в 60-ата минута. Отново той можеше да направи резултата класически, но гредата спаси гостите от инкасиране на нов гол.

В рамките на 10 минути "смърфовете" вкараха цели три попадения - две на Петър Главчев и едно на Димитър Законов. Нефтохимик успя да намали на 5:1, преди канадецът Алесандро Хожабрапур да оформи крайното 6:1.