ЖФК Пълдин загуби с дузпи финала на силен турнир в Пловдив

3223

Момичетата на старши треньора на Женски футболен клуб "Бургас“ – Даниела Димитрова, завоюваха първото място на силен турнир в Пловдив, организиран от БФС. Силни и доказали се през годините отбори се "подчиниха“ на бургазлийки.

Участие във футболната надпревара взеха ФК "Златоград“ - гр. Златоград, ФК "Ботев 2014“ - гр. Рудозем, ФК "Пълдин" - гр. Пловдив, ФК "Енко“ - гр. Пловдив, ЖФК "Берое“ - гр. Стара Загора и ЖФК "Бургас“ - гр. Бургас. Отборите бяха разпределени в две групи, като бургазлийки успяха да завоюват две победи в своята, с което спечелиха правото да се състезават на финала с победителя от втората група - ФК "Пълдин".

Оспорваната финална среща се реши с изпълнение на дузпи след равенство и липса на голове в редовното време.


Още по темата: женски футбол
Всички новини по темата: (137)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).