Общо 3 мача между Ботев и Берое в съботния ден

4487

Две дербита срещу Берое ще изиграят юношите на Ботев в съботния ден. И двете срещи ще се състоят на базата в Коматево.

В 11:00 часа на естествен терен №1 "канарчетата" приемат старозагорци в мач от 23-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. В класирането жълто-черните са лидери с актив от 59 точки, на 9 пред втория Левски и на 10 пред третия ЦСКА-София. Берое е седми с 38 точки.

Веднага след края на първия двубой, на изкуствения терен, жълто-черните и гостите от Стара Загора ще премерят сили във формациите до 15 години. В класирането при U15 Ботев е втори с 33 точки, докато Берое са позиция назад с 3 точки по-малко. На първата позиция е Черноморец с 35 точки.

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че също в събота е сблъсъкът между Берое и Ботев от първата шестица в Първа лига, който ще се играе на стадиона под Аязмото от 15,00 часа.


Още по темата: ДЮШ на Ботев, сезон 2017/2018
Всички новини по темата: (314)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).