Ботев отнесе нова тройка от ЦСКА, няма да играе финал

Коментари (1)
17:31 / 28.03.2018
4087
Юношите на Ботев (Пд) от набор 2004 не успяха да се класират за финала от турнира за Купата на БФС. Жълто-черните загубиха гостуването си на ЦСКА-София с 1:3 и отпадат от надпреварата с общ резултат 2:6. Съперник на "армейците" във финала за трофея ще е Левски.

ЦСКА поведе в резултата в 12-ата минута. Йоан Борносузов беше точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Виктор Атанасов. В 43-ата Павел Жабов удвои преднината на домакините. Пет минути по-късно "канарчетата" върнаха един гол чрез Никола Илиев, който бе изведен от Иван Аврамов.

Борносузов се разписа за втори път в 53-ата минута и оформи крайния резултат 3:1.

Треньор на ЦСКА-София е пловдивчанинът Атанас Борносузов, който преди години направи първите си стъпки във футбола в школата на Марица.