Гришо в слаба форма, записа четвърта загуба от 5 мача

08:45 / 26.03.2018
3633
Григор Димитров отпадна в третия кръг "Мастърс" турнира в Маями. Поставеният под №3 в схемата българин загуби с 4:6, 4:6 от Жереми Шарди (Франция) за 1 час и 26 минути игра.

Григор имаше само един шанс да пробие подаването на съперника в петия гейм, но го пропусна. И двата сета бяха решени с по един пробив при резултат 4:5.

Това беше пети двубой между двамата, като Шарди постигна втори успех. За Григор Димитров загубата беше четвърта в последните му пет двубоя.

Очаква се Димитров да се завърне на корта на Мастърс 1000 турнира в Монте Карло, който започва в средата на април.